MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 6046487
nr 604 6487
Emmafåtölj
med hjul
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 19:46:45
8/10 07:53:14
300 kr
11/10 12:54:01